3D mapa El Pedregal

Satelitní mapa El Pedregal

název bez diakritiky: El Pedregal
správní zařazení: San Benito, Peten, Guatemala, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 16° 56' 0" North, 89° 55' 0" West

El Pedregal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El PedregalVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Pedregal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Pedregal, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Benito, Peten, Guatemala, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 56' 0" North, 89° 55' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Pedregal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Pedregal

Hotely El Pedregal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Pedregal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Pedregal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Pedregal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Pedregal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Pedregal

3D mapa El Pedregal v Google Earth

satelitní 3D mapa El Pedregal, Guatemala

3D mapa El PedregalGoogle Earth – podívejte se na El Pedregal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Pedregal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Pedregal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Pedregal, Guatemala v Google Earth »

Letiště El Pedregal a okolí

Letiště ve městě El Pedregal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Pedregal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Pedregal (Guatemala)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Pedregal a celou oblast Guatemala. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Pedregal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Pedregal: textový odkaz

satelitní mapu El Pedregal: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Pedregal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Pedregal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Pedregal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Pedregal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fensmark v oblasti Holmegaard, Storstrom, Dánsko
  2. Taparuba v oblasti Ipanema, Minas Gerais, Brazílie
  3. Harah Dasht-e Jonubi v oblasti Gilan, Írán
  4. Segura v oblasti Guipuzcoa, Pais Vasco, Španělsko
  5. Ramnathpur v oblasti Satkhira Zl, Khulna Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.