3D mapa Calais

Satelitní mapa Calais

název bez diakritiky: Calais
správní zařazení: Guernsey, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 26' 0" North, 2° 32' 0" West

Calais a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CalaisVítejte na stránce věnované satelitní mapě Calais. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Calais, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guernsey, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 26' 0" North, 2° 32' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Calais v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Calais

Hotely Calais: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Calais: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Calais, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Calais Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Calais. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Calais v Google Earth

satelitní 3D mapa Calais, Guernsey

3D mapa CalaisGoogle Earth – podívejte se na Calais z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Calais dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Calais shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Calais, Guernsey v Google Earth »

Letiště Calais a okolí

Letiště ve městě Calais a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Calais říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Calais (Guernsey)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Calais a celou oblast Guernsey. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Calais

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Calais: textový odkaz

satelitní mapu Calais: obrázkový odkaz

satelitní mapu Calais

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Calais: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Calais: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Calais: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mebesh v oblasti East Gojjam, Amhara, Etiopie
  2. El Junco v oblasti Dajabon, Dominikánská republika
  3. Tambaredjo v oblasti Tijgerkreek, Saramacca, Surinam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.