3D mapa Kings Mills

Satelitní mapa Kings Mills

název bez diakritiky: Kings Mills
správní zařazení: Guernsey, Evropa
zeměpisná poloha: 49° 28' 0" North, 2° 36' 0" West

Kings Mills a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Kings MillsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kings Mills. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kings Mills, administrativně je místo zařazeno do oblasti Guernsey, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 49° 28' 0" North, 2° 36' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kings Mills v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kings Mills

Hotely Kings Mills: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kings Mills: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kings Mills, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kings Mills Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kings Mills. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kings Mills

3D mapa Kings Mills v Google Earth

satelitní 3D mapa Kings Mills, Guernsey

3D mapa Kings MillsGoogle Earth – podívejte se na Kings Mills z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kings Mills dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kings Mills shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kings Mills, Guernsey v Google Earth »

Letiště Kings Mills a okolí

Letiště ve městě Kings Mills a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kings Mills říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kings Mills (Guernsey)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kings Mills a celou oblast Guernsey. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kings Mills

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kings Mills: textový odkaz

satelitní mapu Kings Mills: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kings Mills

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kings Mills: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kings Mills: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kings Mills: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ketapang v oblasti Ketapang, Kalimantan Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.