3D mapa Bois d'Homme

Satelitní mapa Bois d'Homme

název bez diakritiky: Bois d'Homme
správní zařazení: Artibonite, Haiti, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 34' 0" North, 72° 30' 0" West

Bois d'Homme a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bois d'HommeVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bois d'Homme. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bois d'Homme, administrativně je místo zařazeno do oblasti Artibonite, Haiti, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 34' 0" North, 72° 30' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bois d'Homme v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bois d'Homme

Hotely Bois d'Homme: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bois d'Homme: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bois d'Homme, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bois d'Homme Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bois d'Homme. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bois d'Homme

3D mapa Bois d'Homme v Google Earth

satelitní 3D mapa Bois d'Homme, Haiti

3D mapa Bois d'HommeGoogle Earth – podívejte se na Bois d'Homme z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bois d'Homme dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bois d'Homme shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bois d'Homme, Haiti v Google Earth »

Letiště Bois d'Homme a okolí

Letiště ve městě Bois d'Homme a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bois d'Homme říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bois d'Homme (Haiti)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bois d'Homme a celou oblast Haiti. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bois d'Homme

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bois d'Homme: textový odkaz

satelitní mapu Bois d'Homme: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bois d'Homme

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bois d'Homme: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bois d'Homme: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bois d'Homme: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. K'urk'uro v oblasti East Harerghe, Oromiya, Etiopie
  2. Hamapola v oblasti Uva, Srí Lanka
  3. Makki Nawan v oblasti Sheikhupura, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.