3D mapa Trou du Nord

Satelitní mapa Trou du Nord

název bez diakritiky: Trou du Nord
správní zařazení: Nord-Est, Haiti, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 19° 38' 0" North, 72° 1' 0" West

Trou du Nord a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Trou du NordVítejte na stránce věnované satelitní mapě Trou du Nord. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Trou du Nord, administrativně je místo zařazeno do oblasti Nord-Est, Haiti, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 38' 0" North, 72° 1' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Trou du Nord v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Trou du Nord

Hotely Trou du Nord: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Trou du Nord: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Trou du Nord, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Trou du Nord Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Trou du Nord. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Trou du Nord

3D mapa Trou du Nord v Google Earth

satelitní 3D mapa Trou du Nord, Haiti

3D mapa Trou du NordGoogle Earth – podívejte se na Trou du Nord z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Trou du Nord dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Trou du Nord shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Trou du Nord, Haiti v Google Earth »

Letiště Trou du Nord a okolí

Letiště ve městě Trou du Nord a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Trou du Nord říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Trou du Nord (Haiti)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Trou du Nord a celou oblast Haiti. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Trou du Nord

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Trou du Nord: textový odkaz

satelitní mapu Trou du Nord: obrázkový odkaz

satelitní mapu Trou du Nord

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Trou du Nord: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Trou du Nord: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Trou du Nord: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Confines v oblasti Tulua, Valle del Cauca, Kolumbie
  2. Hirschville v oblasti Dunn County, North Dakota, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.