3D mapa Palmira

Satelitní mapa Palmira

název bez diakritiky: Palmira
správní zařazení: La Ceiba, Atlantida, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 15° 44' 0" North, 86° 54' 0" West

Palmira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PalmiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Palmira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Palmira, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Ceiba, Atlantida, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 44' 0" North, 86° 54' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Palmira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Palmira

Hotely Palmira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Palmira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Palmira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Palmira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Palmira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Palmira

3D mapa Palmira v Google Earth

satelitní 3D mapa Palmira, Honduras

3D mapa PalmiraGoogle Earth – podívejte se na Palmira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Palmira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Palmira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Palmira, Honduras v Google Earth »

Letiště Palmira a okolí

Letiště ve městě Palmira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Palmira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Palmira (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Palmira a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Palmira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Palmira: textový odkaz

satelitní mapu Palmira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Palmira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Palmira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Palmira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Villovela de Piron v oblasti Segovia, Castilla y Leon, Španělsko
  2. Vladuceni v oblasti Vilcea, Rumunsko
  3. Hacienda Quinchucajas v oblasti Cayambe, Pichincha, Ekvádor
  4. Skakia v oblasti Taza, Centre Nord, Maroko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.