3D mapa Las Tierras

Satelitní mapa Las Tierras

název bez diakritiky: Las Tierras
správní zařazení: La Trinidad, Comayagua, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 42' 0" North, 87° 40' 0" West

Las Tierras a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Las TierrasVítejte na stránce věnované satelitní mapě Las Tierras. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Las Tierras, administrativně je místo zařazeno do oblasti La Trinidad, Comayagua, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 42' 0" North, 87° 40' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Las Tierras v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Las Tierras

Hotely Las Tierras: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Las Tierras: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Las Tierras, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Las Tierras Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Las Tierras. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Las Tierras

3D mapa Las Tierras v Google Earth

satelitní 3D mapa Las Tierras, Honduras

3D mapa Las TierrasGoogle Earth – podívejte se na Las Tierras z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Las Tierras dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Las Tierras shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Las Tierras, Honduras v Google Earth »

Letiště Las Tierras a okolí

Letiště ve městě Las Tierras a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Las Tierras říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Las Tierras (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Las Tierras a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Las Tierras

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Las Tierras: textový odkaz

satelitní mapu Las Tierras: obrázkový odkaz

satelitní mapu Las Tierras

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Las Tierras: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Tierras: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Las Tierras: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Holohlavy v oblasti Hradec Kralové, Královéhradecký kraj, Česká republika
  2. Maturin v oblasti Machiques de Perija, Zulia, Venezuela
  3. Campanario v oblasti La Union, Zacapa, Guatemala
  4. Novoivanovskiy v oblasti Kugarchinskiy rayon, Republic of Bashkortostan, Rusko
  5. Taeyach'i v oblasti Kang-Won-Do, Korejská republika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.