3D mapa El Cerrón de Gila

Satelitní mapa El Cerrón de Gila

název bez diakritiky: El Cerron de Gila
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 50' 0" North, 89° 5' 0" West

El Cerrón de Gila a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El Cerron de GilaVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Cerrón de Gila. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Cerron de Gila, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 50' 0" North, 89° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Cerrón de Gila v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Cerrón de Gila

Hotely El Cerrón de Gila: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Cerrón de Gila: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Cerrón de Gila, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Cerrón de Gila Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Cerrón de Gila. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Cerrón de Gila

3D mapa El Cerrón de Gila v Google Earth

satelitní 3D mapa El Cerrón de Gila, Honduras

3D mapa El Cerrón de GilaGoogle Earth – podívejte se na El Cerrón de Gila z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Cerrón de Gila dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Cerrón de Gila shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Cerrón de Gila, Honduras v Google Earth »

Letiště El Cerrón de Gila a okolí

Letiště ve městě El Cerrón de Gila a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Cerrón de Gila říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Cerrón de Gila (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Cerrón de Gila a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Cerrón de Gila

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Cerrón de Gila: textový odkaz

satelitní mapu El Cerrón de Gila: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Cerrón de Gila

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Cerrón de Gila: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Cerrón de Gila: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Cerrón de Gila: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Halsmose v oblasti Faaborg, Fyn, Dánsko
  2. Hidayatwala v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  3. Anli v oblasti Quissanga, Cabo Delgado, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.