3D mapa La Canteada

Satelitní mapa La Canteada

název bez diakritiky: La Canteada
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 45' 0" North, 89° 3' 0" West

La Canteada a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La CanteadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Canteada. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Canteada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 45' 0" North, 89° 3' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Canteada v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Canteada

Hotely La Canteada: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Canteada: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Canteada, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Canteada Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Canteada. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Canteada

3D mapa La Canteada v Google Earth

satelitní 3D mapa La Canteada, Honduras

3D mapa La CanteadaGoogle Earth – podívejte se na La Canteada z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Canteada dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Canteada shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Canteada, Honduras v Google Earth »

Letiště La Canteada a okolí

Letiště ve městě La Canteada a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Canteada říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Canteada (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Canteada a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Canteada

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Canteada: textový odkaz

satelitní mapu La Canteada: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Canteada

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Canteada: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Canteada: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Canteada: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khatpur Sind v oblasti Multan, Punjab, Pákistán
  2. Ana v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  3. Thiergarten v oblasti Plauen, Sachsen, Sachsen, Německo
  4. Tandou Bivenze v oblasti Loandjili (Pointe Noire), Kouilou, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.