3D mapa La Chimilca

Satelitní mapa La Chimilca

název bez diakritiky: La Chimilca
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 45' 0" North, 89° 5' 0" West

La Chimilca a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La ChimilcaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Chimilca. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Chimilca, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 45' 0" North, 89° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Chimilca v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Chimilca

Hotely La Chimilca: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Chimilca: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Chimilca, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Chimilca Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Chimilca. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Chimilca

3D mapa La Chimilca v Google Earth

satelitní 3D mapa La Chimilca, Honduras

3D mapa La ChimilcaGoogle Earth – podívejte se na La Chimilca z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Chimilca dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Chimilca shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Chimilca, Honduras v Google Earth »

Letiště La Chimilca a okolí

Letiště ve městě La Chimilca a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Chimilca říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Chimilca (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Chimilca a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Chimilca

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Chimilca: textový odkaz

satelitní mapu La Chimilca: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Chimilca

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Chimilca: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Chimilca: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Chimilca: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cootralantra v oblasti Snowy River, New South Wales, Austrálie
  2. Agua Branca v oblasti Belmonte, Bahia, Brazílie
  3. Andorra Woods v oblasti Montgomery County, Pennsylvania, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.