3D mapa Lancetillal

Satelitní mapa Lancetillal

název bez diakritiky: Lancetillal
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 47' 0" North, 89° 5' 0" West

Lancetillal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LancetillalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lancetillal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lancetillal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 47' 0" North, 89° 5' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lancetillal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lancetillal

Hotely Lancetillal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lancetillal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lancetillal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lancetillal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lancetillal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lancetillal

3D mapa Lancetillal v Google Earth

satelitní 3D mapa Lancetillal, Honduras

3D mapa LancetillalGoogle Earth – podívejte se na Lancetillal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lancetillal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lancetillal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lancetillal, Honduras v Google Earth »

Letiště Lancetillal a okolí

Letiště ve městě Lancetillal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lancetillal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lancetillal (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lancetillal a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lancetillal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lancetillal: textový odkaz

satelitní mapu Lancetillal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lancetillal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lancetillal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lancetillal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lancetillal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Phat Sanday (2) v oblasti Kampong Svay, Kampong Thom, Kambodža
  2. Paniongan v oblasti Basilan, Region 9, Filipíny
  3. Los Sauces v oblasti Los Sauces, Malleco, Chile

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.