3D mapa Pueblo Viejo

Satelitní mapa Pueblo Viejo

název bez diakritiky: Pueblo Viejo
správní zařazení: Cabanas, Copan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 48' 0" North, 89° 7' 0" West

Pueblo Viejo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Pueblo ViejoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pueblo Viejo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pueblo Viejo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cabanas, Copan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 48' 0" North, 89° 7' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pueblo Viejo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pueblo Viejo

Hotely Pueblo Viejo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pueblo Viejo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pueblo Viejo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pueblo Viejo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pueblo Viejo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pueblo Viejo

3D mapa Pueblo Viejo v Google Earth

satelitní 3D mapa Pueblo Viejo, Honduras

3D mapa Pueblo ViejoGoogle Earth – podívejte se na Pueblo Viejo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pueblo Viejo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pueblo Viejo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pueblo Viejo, Honduras v Google Earth »

Letiště Pueblo Viejo a okolí

Letiště ve městě Pueblo Viejo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pueblo Viejo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pueblo Viejo (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pueblo Viejo a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pueblo Viejo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pueblo Viejo: textový odkaz

satelitní mapu Pueblo Viejo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pueblo Viejo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pueblo Viejo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pueblo Viejo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pueblo Viejo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Alouibo v oblasti Beoumi, Beoumi, Pobřeží slonoviny
  2. Sa v oblasti Moncao, Minho-Lima, Norte, Portugalsko
  3. Stanki v oblasti Batetskiy rayon, Novgorodskaya Oblast, Rusko
  4. Karmar v oblasti Tianjun, Qinghai, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.