3D mapa El Zapotal del Norte

Satelitní mapa El Zapotal del Norte

název bez diakritiky: El Zapotal del Norte
správní zařazení: San Pedro Sula, Cortes, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 15° 31' 0" North, 88° 3' 0" West

El Zapotal del Norte a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa El Zapotal del NorteVítejte na stránce věnované satelitní mapě El Zapotal del Norte. Název zobrazeného místa bez diakritiky je El Zapotal del Norte, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Pedro Sula, Cortes, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 31' 0" North, 88° 3' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: El Zapotal del Norte v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely El Zapotal del Norte

Hotely El Zapotal del Norte: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely El Zapotal del Norte: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě El Zapotal del Norte, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě El Zapotal del Norte Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě El Zapotal del Norte. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města El Zapotal del Norte

3D mapa El Zapotal del Norte v Google Earth

satelitní 3D mapa El Zapotal del Norte, Honduras

3D mapa El Zapotal del NorteGoogle Earth – podívejte se na El Zapotal del Norte z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu El Zapotal del Norte dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu El Zapotal del Norte shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa El Zapotal del Norte, Honduras v Google Earth »

Letiště El Zapotal del Norte a okolí

Letiště ve městě El Zapotal del Norte a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích El Zapotal del Norte říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast El Zapotal del Norte (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro El Zapotal del Norte a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu El Zapotal del Norte

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu El Zapotal del Norte: textový odkaz

satelitní mapu El Zapotal del Norte: obrázkový odkaz

satelitní mapu El Zapotal del Norte

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu El Zapotal del Norte: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu El Zapotal del Norte: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu El Zapotal del Norte: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Obory v oblasti Golub-Dobrzyn, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  2. Posyagbasan v oblasti Adana, Turecko
  3. Les Bournas v oblasti Tulle, Correze, Limousin, Francie
  4. Male v oblasti Pujehun, Southern, Sierra Leone

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.