3D mapa San Pedro Sula

Satelitní mapa San Pedro Sula

název bez diakritiky: San Pedro Sula
správní zařazení: San Pedro Sula, Cortes, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 15° 30' 0" North, 88° 2' 0" West

San Pedro Sula a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Pedro SulaVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Pedro Sula. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Pedro Sula, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Pedro Sula, Cortes, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 30' 0" North, 88° 2' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Pedro Sula v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Pedro Sula

Hotely San Pedro Sula: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Pedro Sula: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Pedro Sula, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Pedro Sula Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Pedro Sula. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Pedro Sula

3D mapa San Pedro Sula v Google Earth

satelitní 3D mapa San Pedro Sula, Honduras

3D mapa San Pedro SulaGoogle Earth – podívejte se na San Pedro Sula z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Pedro Sula dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Pedro Sula shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Pedro Sula, Honduras v Google Earth »

Letiště San Pedro Sula a okolí

Letiště ve městě San Pedro Sula a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Pedro Sula říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Pedro Sula (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Pedro Sula a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Pedro Sula

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Pedro Sula: textový odkaz

satelitní mapu San Pedro Sula: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Pedro Sula

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Pedro Sula: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pedro Sula: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Pedro Sula: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. San Pedro v oblasti Ilocos Norte, Region 1, Filipíny
  2. Gilbam v oblasti Gilan, Írán
  3. Tua Chua v oblasti Muong Lay, Lai Chau, Vietnam
  4. Cappoquin v oblasti Waterford, South East, Irsko
  5. Phumi Khmen v oblasti Bar Keo, Ratana Kiri, Kambodža
  6. Ambatofotsikely v oblasti Betafo, Antananarivo, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.