3D mapa Colonia 21 de Octubre

Satelitní mapa Colonia 21 de Octubre

název bez diakritiky: Colonia 21 de Octubre
správní zařazení: Distrito Central, Francisco Morazan, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 14° 6' 0" North, 87° 10' 0" West

Colonia 21 de Octubre a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Colonia 21 de OctubreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Colonia 21 de Octubre. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Colonia 21 de Octubre, administrativně je místo zařazeno do oblasti Distrito Central, Francisco Morazan, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 6' 0" North, 87° 10' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Colonia 21 de Octubre v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Colonia 21 de Octubre

Hotely Colonia 21 de Octubre: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Colonia 21 de Octubre: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Colonia 21 de Octubre, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Colonia 21 de Octubre Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Colonia 21 de Octubre. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Colonia 21 de Octubre

3D mapa Colonia 21 de Octubre v Google Earth

satelitní 3D mapa Colonia 21 de Octubre, Honduras

3D mapa Colonia 21 de OctubreGoogle Earth – podívejte se na Colonia 21 de Octubre z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Colonia 21 de Octubre dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Colonia 21 de Octubre shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Colonia 21 de Octubre, Honduras v Google Earth »

Letiště Colonia 21 de Octubre a okolí

Letiště ve městě Colonia 21 de Octubre a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Colonia 21 de Octubre říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Colonia 21 de Octubre (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Colonia 21 de Octubre a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Colonia 21 de Octubre

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Colonia 21 de Octubre: textový odkaz

satelitní mapu Colonia 21 de Octubre: obrázkový odkaz

satelitní mapu Colonia 21 de Octubre

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Colonia 21 de Octubre: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia 21 de Octubre: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Colonia 21 de Octubre: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fantalka v oblasti Mykolayivska, Ukrajina
  2. Franklinville v oblasti Gloucester County, New Jersey, Spojené státy americké
  3. Gurua v oblasti Halmahera Tengah, Maluku, Indonésie
  4. Isazawa v oblasti Yamagata, Tohoku, Japonsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.