3D mapa Paso del Roble

Satelitní mapa Paso del Roble

název bez diakritiky: Paso del Roble
správní zařazení: San Antonio del Norte, La Paz, Honduras, Střední Amerika
zeměpisná poloha: 13° 53' 30" North, 87° 43' 22" West

Paso del Roble a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Paso del RobleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Paso del Roble. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Paso del Roble, administrativně je místo zařazeno do oblasti San Antonio del Norte, La Paz, Honduras, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 53' 30" North, 87° 43' 22" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Paso del Roble v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Paso del Roble

Hotely Paso del Roble: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Paso del Roble: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Paso del Roble, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Paso del Roble Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Paso del Roble. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Paso del Roble

3D mapa Paso del Roble v Google Earth

satelitní 3D mapa Paso del Roble, Honduras

3D mapa Paso del RobleGoogle Earth – podívejte se na Paso del Roble z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Paso del Roble dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Paso del Roble shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Paso del Roble, Honduras v Google Earth »

Letiště Paso del Roble a okolí

Letiště ve městě Paso del Roble a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Paso del Roble říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Paso del Roble (Honduras)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Paso del Roble a celou oblast Honduras. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Paso del Roble

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Paso del Roble: textový odkaz

satelitní mapu Paso del Roble: obrázkový odkaz

satelitní mapu Paso del Roble

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Paso del Roble: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Paso del Roble: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Paso del Roble: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Brice v oblasti Crittenden County, Arkansas, Spojené státy americké
  2. Napalitan v oblasti Misamis Oriental, Region 10, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.