3D mapa Cheung Shue Tau

Satelitní mapa Cheung Shue Tau

název bez diakritiky: Cheung Shue Tau
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 22' 0" North, 114° 6' 0" East

Cheung Shue Tau a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cheung Shue TauVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cheung Shue Tau. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cheung Shue Tau, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 22' 0" North, 114° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cheung Shue Tau v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cheung Shue Tau

Hotely Cheung Shue Tau: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cheung Shue Tau: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cheung Shue Tau, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cheung Shue Tau Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cheung Shue Tau. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cheung Shue Tau

3D mapa Cheung Shue Tau v Google Earth

satelitní 3D mapa Cheung Shue Tau, Hong Kong

3D mapa Cheung Shue TauGoogle Earth – podívejte se na Cheung Shue Tau z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cheung Shue Tau dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cheung Shue Tau shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cheung Shue Tau, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Cheung Shue Tau a okolí

Letiště ve městě Cheung Shue Tau a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cheung Shue Tau říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cheung Shue Tau (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cheung Shue Tau a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cheung Shue Tau

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cheung Shue Tau: textový odkaz

satelitní mapu Cheung Shue Tau: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cheung Shue Tau

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cheung Shue Tau: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheung Shue Tau: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cheung Shue Tau: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hun Dhamial v oblasti Islamabad, F.C.T., Pákistán
  2. Kiimajarvi v oblasti Pirkanmaa, Lansi-Suomi, Finsko
  3. Kampong Budau v oblasti Johor, Malajsie
  4. Ransaterstorp v oblasti Munkfors Kommun, Varmlands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.