loading

Hong Kong (historical) hotely: Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical)

Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St)

základní informace

třída: ***
adresa hotelu: No. 36-38 Li Tak Street, Tai Kok Tsui, Kowloon, Hong Kong
zeměpisná poloha: 22° 19' 15" severní šířky, 114° 9' 39" východní délky
oblast: Hong Kong
počet pokojů: 42

popis hotelu

Svatební čajovna Hotel nabízí cenově dostupné pokoje s místní hovory zdarma a volný přístup k internetu. 10-minutové chůze od Mong Kok MTR stanice, má 24-hodinová recepce a restaurace.


Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical): rezervace ubytování

Rezervujte si pokoj v hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical) on-line a ušetřete peníze. Garance nejnižší ceny!

Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) – podrobné informace & rezervace »

Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical): nízké ceny, žádné rezervační poplatky.

Zadejte datum svého pobytu, abyste zjistili, zda není hotel v daný termín již obsazený.

datum příjezdu
datum odjezdu

Proč si rezervovat hotel Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical) u nás

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hong Kong (historical), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouhou si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek (viz konkrétní podmínky na stránce hotelu) – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hong Kong (historical). Pamatujte si: na Maplandia.cz je společností Booking.com garantována nejnižší možná cena. Kvalita popisu hotelu v českém jazyce nemusí odpovídat standardům Maplandia.cz. Děkujeme za pochopení.

Hotel leží na adrese No. 36-38 Li Tak Street, Tai Kok Tsui, Kowloon ve městě Hong Kong (historical), Hong Kong – viz mapa Hong Kong (historical) ».

Hotely blízko hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical)

Hotely v okolí hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical) jsou seřazeny podle vzdálenosti od hotelu.

Další hotely ve městě Hong Kong (historical)

Velká letiště blízko hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical)

V následujícím seznamu jsou uvedena velká letiště ležící blízko hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical). Letiště jsou jsou seřazena podle vzdálenosti od hotelu.

Další letiště v okolí hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical)

Letiště blízko hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical), která nejsou uvedena v předchozím seznamu.

Tipy na výlety během pobytu v hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical)

V následujícím přehledu uvádíme města v okolí hotelu Bridal Tea House Hotel Tai Kok Tsui (Li Tak St) Hong Kong (historical). Města jsou seřazena podle vzdálenosti vzdálenosti z centra do hotelu.
Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.