3D mapa Shau Kei Wan

Satelitní mapa Shau Kei Wan

název bez diakritiky: Shau Kei Wan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 17' 0" North, 114° 13' 0" East

Shau Kei Wan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Shau Kei WanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Shau Kei Wan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Shau Kei Wan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 17' 0" North, 114° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Shau Kei Wan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Shau Kei Wan

Hotely Shau Kei Wan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Shau Kei Wan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Shau Kei Wan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Shau Kei Wan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Shau Kei Wan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Shau Kei Wan

3D mapa Shau Kei Wan v Google Earth

satelitní 3D mapa Shau Kei Wan, Hong Kong

3D mapa Shau Kei WanGoogle Earth – podívejte se na Shau Kei Wan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Shau Kei Wan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Shau Kei Wan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Shau Kei Wan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Shau Kei Wan a okolí

Letiště ve městě Shau Kei Wan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Shau Kei Wan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Shau Kei Wan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Shau Kei Wan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Shau Kei Wan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Shau Kei Wan: textový odkaz

satelitní mapu Shau Kei Wan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Shau Kei Wan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Shau Kei Wan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Shau Kei Wan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Shau Kei Wan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Marreithal v oblasti Freistadt, Oberosterreich, Rakousko
  2. Chatsu v oblasti Jaipur, Rajasthan, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.