3D satelitní mapa Sheung Fa Shan v Google Earth

název bez diakritiky: Sheung Fa Shan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 23' 0" North, 114° 5' 0" East

Google Earth: Sheung Fa Shan a okolí

Google Earth – mapa Sheung Fa ShanVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Sheung Fa Shan. Zobrazené místo je známé jako Sheung Fa Shan, administrativně se řadí do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 22° 23' 0" North, 114° 5' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Sheung Fa Shan: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Sheung Fa Shan on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sheung Fa Shan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sheung Fa Shan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sheung Fa Shan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sheung Fa Shan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Sheung Fa Shan v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Sheung Fa Shan v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Sheung Fa Shan Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Sheung Fa Shan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Sheung Fa Shan. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Sheung Fa Shan a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sheung Fa Shan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sheung Fa Shan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Sheung Fa Shan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Gol Zard-e Pa'in v oblasti Lorestan, Írán
  2. Shiqishi v oblasti Lingling, Hunan, Čína
  3. Wan Hsen-enta-sak v oblasti Tachilek, Shan, Barma
  4. Zaouiet Sidi Salah v oblasti Ouarzazate, Sud, Maroko
  5. Penna v oblasti Arezzo, Toscana, Itálie
  6. Gradizhsk v oblasti Poltavska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.