3D mapa Sheung Ko Tan

Satelitní mapa Sheung Ko Tan

název bez diakritiky: Sheung Ko Tan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 21' 0" North, 114° 6' 0" East

Sheung Ko Tan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sheung Ko TanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sheung Ko Tan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sheung Ko Tan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 21' 0" North, 114° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sheung Ko Tan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sheung Ko Tan

Hotely Sheung Ko Tan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sheung Ko Tan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sheung Ko Tan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sheung Ko Tan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sheung Ko Tan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sheung Ko Tan

3D mapa Sheung Ko Tan v Google Earth

satelitní 3D mapa Sheung Ko Tan, Hong Kong

3D mapa Sheung Ko TanGoogle Earth – podívejte se na Sheung Ko Tan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sheung Ko Tan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sheung Ko Tan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sheung Ko Tan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Sheung Ko Tan a okolí

Letiště ve městě Sheung Ko Tan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sheung Ko Tan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sheung Ko Tan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sheung Ko Tan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sheung Ko Tan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sheung Ko Tan: textový odkaz

satelitní mapu Sheung Ko Tan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sheung Ko Tan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sheung Ko Tan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sheung Ko Tan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sheung Ko Tan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Richardson Park v oblasti New Castle County, Delaware, Spojené státy americké
  2. Masonville (historical) v oblasti Lauderdale County, Alabama, Spojené státy americké
  3. El Higuito v oblasti Alianza, Valle, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.