3D mapa Tam Kon Shan

Satelitní mapa Tam Kon Shan

název bez diakritiky: Tam Kon Shan
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 22' 0" North, 114° 6' 0" East

Tam Kon Shan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tam Kon ShanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tam Kon Shan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tam Kon Shan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 22' 0" North, 114° 6' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tam Kon Shan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tam Kon Shan

Hotely Tam Kon Shan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tam Kon Shan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tam Kon Shan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tam Kon Shan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tam Kon Shan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tam Kon Shan

3D mapa Tam Kon Shan v Google Earth

satelitní 3D mapa Tam Kon Shan, Hong Kong

3D mapa Tam Kon ShanGoogle Earth – podívejte se na Tam Kon Shan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tam Kon Shan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tam Kon Shan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tam Kon Shan, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Tam Kon Shan a okolí

Letiště ve městě Tam Kon Shan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tam Kon Shan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tam Kon Shan (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tam Kon Shan a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tam Kon Shan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tam Kon Shan: textový odkaz

satelitní mapu Tam Kon Shan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tam Kon Shan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tam Kon Shan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tam Kon Shan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tam Kon Shan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kukar v oblasti Gilan, Írán
  2. Garin Mallam Jatau v oblasti Dukku, Bauchi, Nigérie
  3. Glenburnie v oblasti Grant, South Australia, Austrálie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.