3D mapa Tsim Sha Tsui

Satelitní mapa Tsim Sha Tsui

název bez diakritiky: Tsim Sha Tsui
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 18' 0" North, 114° 10' 0" East

Tsim Sha Tsui a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tsim Sha TsuiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tsim Sha Tsui. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tsim Sha Tsui, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 18' 0" North, 114° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tsim Sha Tsui v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tsim Sha Tsui

Hotely Tsim Sha Tsui: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tsim Sha Tsui: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tsim Sha Tsui, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tsim Sha Tsui Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tsim Sha Tsui. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tsim Sha Tsui

3D mapa Tsim Sha Tsui v Google Earth

satelitní 3D mapa Tsim Sha Tsui, Hong Kong

3D mapa Tsim Sha TsuiGoogle Earth – podívejte se na Tsim Sha Tsui z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tsim Sha Tsui dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tsim Sha Tsui shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tsim Sha Tsui, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Tsim Sha Tsui a okolí

Letiště ve městě Tsim Sha Tsui a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tsim Sha Tsui říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tsim Sha Tsui (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tsim Sha Tsui a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tsim Sha Tsui

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tsim Sha Tsui: textový odkaz

satelitní mapu Tsim Sha Tsui: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tsim Sha Tsui

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tsim Sha Tsui: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tsim Sha Tsui: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tsim Sha Tsui: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tezoatlan de Segura y Luna v oblasti Dist. Huajuapam, Oaxaca, Mexiko
  2. Wan Hke v oblasti Ke-Hsi, Shan, Barma
  3. Nebilitsa v oblasti Kyyivska, Ukrajina

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.