3D mapa Yau Yat Tsuen

Satelitní mapa Yau Yat Tsuen

název bez diakritiky: Yau Yat Tsuen
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 20' 0" North, 114° 10' 0" East

Yau Yat Tsuen a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Yau Yat TsuenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yau Yat Tsuen. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yau Yat Tsuen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 20' 0" North, 114° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yau Yat Tsuen v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yau Yat Tsuen

Hotely Yau Yat Tsuen: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yau Yat Tsuen: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yau Yat Tsuen, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yau Yat Tsuen Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yau Yat Tsuen. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yau Yat Tsuen

3D mapa Yau Yat Tsuen v Google Earth

satelitní 3D mapa Yau Yat Tsuen, Hong Kong

3D mapa Yau Yat TsuenGoogle Earth – podívejte se na Yau Yat Tsuen z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yau Yat Tsuen dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yau Yat Tsuen shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yau Yat Tsuen, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Yau Yat Tsuen a okolí

Letiště ve městě Yau Yat Tsuen a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yau Yat Tsuen říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yau Yat Tsuen (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yau Yat Tsuen a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yau Yat Tsuen

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yau Yat Tsuen: textový odkaz

satelitní mapu Yau Yat Tsuen: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yau Yat Tsuen

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yau Yat Tsuen: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yau Yat Tsuen: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yau Yat Tsuen: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Magdalo v oblasti Quezon, Region 4, Filipíny
  2. Meizhu v oblasti Langxi, Anhui, Čína
  3. La Ville Vieille v oblasti Saint-Flour, Cantal, Auvergne, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.