3D mapa Yung Shue Long

Satelitní mapa Yung Shue Long

název bez diakritiky: Yung Shue Long
správní zařazení: Hong Kong, Asie
zeměpisná poloha: 22° 14' 0" North, 114° 7' 0" East

Yung Shue Long a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Yung Shue LongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yung Shue Long. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yung Shue Long, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Kong, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 14' 0" North, 114° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yung Shue Long v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yung Shue Long

Hotely Yung Shue Long: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yung Shue Long: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yung Shue Long, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yung Shue Long Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yung Shue Long. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yung Shue Long

3D mapa Yung Shue Long v Google Earth

satelitní 3D mapa Yung Shue Long, Hong Kong

3D mapa Yung Shue LongGoogle Earth – podívejte se na Yung Shue Long z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yung Shue Long dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yung Shue Long shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yung Shue Long, Hong Kong v Google Earth »

Letiště Yung Shue Long a okolí

Letiště ve městě Yung Shue Long a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yung Shue Long říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yung Shue Long (Hong Kong)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yung Shue Long a celou oblast Hong Kong. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yung Shue Long

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yung Shue Long: textový odkaz

satelitní mapu Yung Shue Long: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yung Shue Long

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yung Shue Long: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yung Shue Long: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yung Shue Long: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cicerone v oblasti Roane County, West Virginia, Spojené státy americké
  2. El Chorro v oblasti Santa Cruz, Cajamarca, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.