3D mapa Ibrāhīmpatan

Satelitní mapa Ibrāhīmpatan

název bez diakritiky: Ibrahimpatan
správní zařazení: Karimnagar, Andhra Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 54' 0" North, 78° 36' 0" East

Ibrāhīmpatan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa IbrahimpatanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ibrāhīmpatan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ibrahimpatan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Karimnagar, Andhra Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 54' 0" North, 78° 36' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ibrāhīmpatan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ibrāhīmpatan

Hotely Ibrāhīmpatan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ibrāhīmpatan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ibrāhīmpatan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ibrāhīmpatan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ibrāhīmpatan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ibrāhīmpatan

3D mapa Ibrāhīmpatan v Google Earth

satelitní 3D mapa Ibrāhīmpatan, Indie

3D mapa IbrāhīmpatanGoogle Earth – podívejte se na Ibrāhīmpatan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ibrāhīmpatan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ibrāhīmpatan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ibrāhīmpatan, Indie v Google Earth »

Letiště Ibrāhīmpatan a okolí

Letiště ve městě Ibrāhīmpatan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ibrāhīmpatan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ibrāhīmpatan (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ibrāhīmpatan a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ibrāhīmpatan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ibrāhīmpatan: textový odkaz

satelitní mapu Ibrāhīmpatan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ibrāhīmpatan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ibrāhīmpatan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibrāhīmpatan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ibrāhīmpatan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ouapa v oblasti Saint Louis, Senegal
  2. Samar v oblasti Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna a Hercegovina
  3. Suchoraczek v oblasti Sepolno Krajenskie, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  4. Ullrich v oblasti Moultrie County, Illinois, Spojené státy americké
  5. Barsame v oblasti Marka, Sh. Hoose, Somálsko
  6. Kampong Paya Besar v oblasti Negeri Sembilan, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.