3D satelitní mapa Chinna Pālipeta v Google Earth

název bez diakritiky: Chinna Palipeta
správní zařazení: Srikakulam, Andhra Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 20' 0" North, 84° 7' 0" East

Google Earth: Chinna Pālipeta a okolí

Google Earth – mapa Chinna PalipetaVítejte na stránce věnované 3D satelitní mapě Chinna Pālipeta. Zobrazené místo je známé jako Chinna Palipeta, administrativně se řadí do oblasti Srikakulam, Andhra Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu udávají souřadnice 18° 20' 0" North, 84° 7' 0" East.

Upozornění: v současnosti je plugin Google Earth pro zobrazení 3D mapy v prostředí webového prohlížeše dostupný pouze pro operační systémy Microsoft Windows XP a Vista.

Hotely Chinna Pālipeta: rezervace ubytování

Rezervuje si hotel Chinna Pālipeta on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chinna Pālipeta: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chinna Pālipeta, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chinna Pālipeta Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chinna Pālipeta. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

3D mapa Chinna Pālipeta v Google Earth

podívejte se na 3D mapu Chinna Pālipeta v aplikaci Google Earth

Google Earth – navštivte Chinna Pālipeta Díky pluginu Google Earth můžete nyní unikátní 3D satelitní mapu Chinna Pālipeta shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči. Podrobné satelitní snímky celé planety a mnoho užitečných funkcí nabízí aplikace Google Earth, kterou společnost Google poskytuje zdarma ke stažení. Pokud již máte program nainstalovaný, stačí jedno kliknutí na níže uvedený odkaz a rázem se ocitnete několik stovek metrů nad místem Chinna Pālipeta. Prohlížení vyžaduje připojení k internetu. Prozkoumejte Chinna Pālipeta a okolí z ptačí perspektivy!

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chinna Pālipeta říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chinna Pālipeta (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa4, včetně široké nabídky pro Chinna Pālipeta a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších služeb. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.náhodná místa

  1. Sallatoco v oblasti Castilla, Arequipa, Peru
  2. Tonggumam v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  3. Daxiong v oblasti Yongfu, Guangxi, Čína
  4. Garevine v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  5. Coletown v oblasti Polk County, Tennessee, Spojené státy americké
  6. Kolesovka v oblasti Kimovskiy rayon, Tulskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.