3D mapa Alipur

Satelitní mapa Alipur

název bez diakritiky: Alipur
správní zařazení: Vishakhapatnam, Andhra Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 43' 0" North, 83° 18' 0" East

Alipur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AlipurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Alipur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Alipur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vishakhapatnam, Andhra Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 43' 0" North, 83° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Alipur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Alipur

Hotely Alipur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Alipur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Alipur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Alipur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Alipur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Alipur

3D mapa Alipur v Google Earth

satelitní 3D mapa Alipur, Indie

3D mapa AlipurGoogle Earth – podívejte se na Alipur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Alipur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Alipur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Alipur, Indie v Google Earth »

Letiště Alipur a okolí

Letiště ve městě Alipur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Alipur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Alipur (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Alipur a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Alipur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Alipur: textový odkaz

satelitní mapu Alipur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Alipur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Alipur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Alipur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Alipur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Llano Grande de Las Piedras v oblasti El Triunfo, Usulutan, Salvador
  2. Quepa v oblasti Namapa, Nampula, Mozambik
  3. Guidan Mani Ada v oblasti Dakoro, Maradi, Niger

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.