3D mapa Vishākhapatnam

Satelitní mapa Vishākhapatnam

název bez diakritiky: Vishakhapatnam
správní zařazení: Vishakhapatnam, Andhra Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 17° 42' 0" North, 83° 18' 0" East

Vishākhapatnam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VishakhapatnamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vishākhapatnam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vishakhapatnam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vishakhapatnam, Andhra Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 17° 42' 0" North, 83° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vishākhapatnam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vishākhapatnam

Hotely Vishākhapatnam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vishākhapatnam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vishākhapatnam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vishākhapatnam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vishākhapatnam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Vishākhapatnam

3D mapa Vishākhapatnam v Google Earth

satelitní 3D mapa Vishākhapatnam, Indie

3D mapa VishākhapatnamGoogle Earth – podívejte se na Vishākhapatnam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vishākhapatnam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vishākhapatnam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vishākhapatnam, Indie v Google Earth »

Letiště Vishākhapatnam a okolí

Letiště ve městě Vishākhapatnam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vishākhapatnam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vishākhapatnam (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vishākhapatnam a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vishākhapatnam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vishākhapatnam: textový odkaz

satelitní mapu Vishākhapatnam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vishākhapatnam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vishākhapatnam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vishākhapatnam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vishākhapatnam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Htangshan v oblasti Paletwa, Chin, Barma
  2. Shuanglu v oblasti Hailun, Heilongjiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.