3D mapa Basantpur

Satelitní mapa Basantpur

název bez diakritiky: Basantpur
správní zařazení: Araria, Bihar, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 26° 8' 0" North, 87° 28' 0" East

Basantpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BasantpurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Basantpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Basantpur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Araria, Bihar, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 8' 0" North, 87° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Basantpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Basantpur

Hotely Basantpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Basantpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Basantpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Basantpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Basantpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Basantpur

3D mapa Basantpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Basantpur, Indie

3D mapa BasantpurGoogle Earth – podívejte se na Basantpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Basantpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Basantpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Basantpur, Indie v Google Earth »

Letiště Basantpur a okolí

Letiště ve městě Basantpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Basantpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Basantpur (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Basantpur a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Basantpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Basantpur: textový odkaz

satelitní mapu Basantpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Basantpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Basantpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Basantpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Basantpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Al Qusuriyah v oblasti Riyad, Saudská Arábie
  2. Truthville v oblasti Washington County, New York, Spojené státy americké
  3. Hutarampa v oblasti Dairi, Sumatera Utara, Indonésie
  4. Kunon v oblasti Thayet, Magwe, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.