3D mapa Lilia

Satelitní mapa Lilia

název bez diakritiky: Lilia
správní zařazení: Amreli, Gujarat, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 21° 33' 0" North, 71° 21' 0" East

Lilia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LiliaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lilia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lilia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Amreli, Gujarat, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 33' 0" North, 71° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lilia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lilia

Hotely Lilia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lilia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lilia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lilia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lilia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lilia

3D mapa Lilia v Google Earth

satelitní 3D mapa Lilia, Indie

3D mapa LiliaGoogle Earth – podívejte se na Lilia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lilia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lilia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lilia, Indie v Google Earth »

Letiště Lilia a okolí

Letiště ve městě Lilia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lilia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lilia (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lilia a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lilia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lilia: textový odkaz

satelitní mapu Lilia: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lilia

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lilia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lilia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lilia: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Kisgobolyjaras v oblasti Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko
  2. Chavane v oblasti Mabote, Inhambane, Mozambik
  3. Dyment v oblasti Kenora District, Ontario, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.