3D mapa Delvāda

Satelitní mapa Delvāda

název bez diakritiky: Delvada
správní zařazení: Junagadh, Gujarat, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 20° 46' 0" North, 71° 2' 0" East

Delvāda a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DelvadaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Delvāda. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Delvada, administrativně je místo zařazeno do oblasti Junagadh, Gujarat, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 46' 0" North, 71° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Delvāda v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Delvāda

Hotely Delvāda: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Delvāda: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Delvāda, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Delvāda Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Delvāda. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Delvāda

3D mapa Delvāda v Google Earth

satelitní 3D mapa Delvāda, Indie

3D mapa DelvādaGoogle Earth – podívejte se na Delvāda z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Delvāda dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Delvāda shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Delvāda, Indie v Google Earth »

Letiště Delvāda a okolí

Letiště ve městě Delvāda a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Delvāda říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Delvāda (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Delvāda a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Delvāda

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Delvāda: textový odkaz

satelitní mapu Delvāda: obrázkový odkaz

satelitní mapu Delvāda

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Delvāda: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Delvāda: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Delvāda: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mezarasas v oblasti Jekabpils Rajons, Lotyšsko
  2. Pody v oblasti Khersonska, Ukrajina
  3. Halepota v oblasti Sukkur, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.