3D mapa Dharmsāla

Satelitní mapa Dharmsāla

název bez diakritiky: Dharmsala
správní zařazení: Kangra, Himachal Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 32° 13' 0" North, 76° 19' 0" East

Dharmsāla a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DharmsalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dharmsāla. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dharmsala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kangra, Himachal Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 13' 0" North, 76° 19' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dharmsāla v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dharmsāla

Hotely Dharmsāla: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dharmsāla: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dharmsāla, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dharmsāla Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dharmsāla. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dharmsāla

3D mapa Dharmsāla v Google Earth

satelitní 3D mapa Dharmsāla, Indie

3D mapa DharmsālaGoogle Earth – podívejte se na Dharmsāla z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dharmsāla dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dharmsāla shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dharmsāla, Indie v Google Earth »

Letiště Dharmsāla a okolí

Letiště ve městě Dharmsāla a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dharmsāla říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dharmsāla (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dharmsāla a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dharmsāla

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dharmsāla: textový odkaz

satelitní mapu Dharmsāla: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dharmsāla

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dharmsāla: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dharmsāla: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dharmsāla: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Villarmoy v oblasti Chateaudun, Eure-et-Loir, Centre, Francie
  2. Syamnagar v oblasti Khulna Zl, Khulna Div, Bangladéš
  3. Dadun v oblasti Yunxiao, Fujian, Čína
  4. Glasten v oblasti Muldentalkreis, Sachsen, Sachsen, Německo
  5. Sang-dong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.