3D mapa Dal Kotawāl

Satelitní mapa Dal Kotawāl

název bez diakritiky: Dal Kotawal
správní zařazení: Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 34° 6' 55" North, 74° 50' 15" East

Dal Kotawāl a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Dal KotawalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dal Kotawāl. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dal Kotawal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 6' 55" North, 74° 50' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dal Kotawāl v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dal Kotawāl

Hotely Dal Kotawāl: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dal Kotawāl: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dal Kotawāl, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dal Kotawāl Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dal Kotawāl. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dal Kotawāl

3D mapa Dal Kotawāl v Google Earth

satelitní 3D mapa Dal Kotawāl, Indie

3D mapa Dal KotawālGoogle Earth – podívejte se na Dal Kotawāl z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dal Kotawāl dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dal Kotawāl shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dal Kotawāl, Indie v Google Earth »

Letiště Dal Kotawāl a okolí

Letiště ve městě Dal Kotawāl a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dal Kotawāl říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dal Kotawāl (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dal Kotawāl a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dal Kotawāl

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dal Kotawāl: textový odkaz

satelitní mapu Dal Kotawāl: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dal Kotawāl

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dal Kotawāl: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dal Kotawāl: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dal Kotawāl: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kot Bulaqa Singh v oblasti Kasur, Punjab, Pákistán
  2. Wangwazi v oblasti Wuqi, Shaanxi, Čína
  3. El Puente v oblasti Santa Cruz De Yojoa, Cortes, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.