3D mapa Tākunwaripura

Satelitní mapa Tākunwaripura

název bez diakritiky: Takunwaripura
správní zařazení: Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 34° 9' 50" North, 74° 42' 15" East

Tākunwaripura a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TakunwaripuraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tākunwaripura. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Takunwaripura, administrativně je místo zařazeno do oblasti Baramula (Kashmir North), Jammu and Kashmir, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 9' 50" North, 74° 42' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tākunwaripura v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tākunwaripura

Hotely Tākunwaripura: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tākunwaripura: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tākunwaripura, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tākunwaripura Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tākunwaripura. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tākunwaripura

3D mapa Tākunwaripura v Google Earth

satelitní 3D mapa Tākunwaripura, Indie

3D mapa TākunwaripuraGoogle Earth – podívejte se na Tākunwaripura z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tākunwaripura dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tākunwaripura shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tākunwaripura, Indie v Google Earth »

Letiště Tākunwaripura a okolí

Letiště ve městě Tākunwaripura a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tākunwaripura říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tākunwaripura (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tākunwaripura a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tākunwaripura

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tākunwaripura: textový odkaz

satelitní mapu Tākunwaripura: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tākunwaripura

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tākunwaripura: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tākunwaripura: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tākunwaripura: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Sekunyit v oblasti Sarawak, Malajsie
  2. Rakova v oblasti Vinnytska, Ukrajina
  3. Sayela v oblasti Central, Malawi
  4. Lullutan v oblasti Isabela, Region 2, Filipíny
  5. Sipot v oblasti Aceh Barat, Aceh, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.