3D mapa Chhanni

Satelitní mapa Chhanni

název bez diakritiky: Chhanni
správní zařazení: Jammu, Jammu and Kashmir, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 32° 35' 30" North, 74° 58' 20" East

Chhanni a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChhanniVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chhanni. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chhanni, administrativně je místo zařazeno do oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 35' 30" North, 74° 58' 20" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chhanni v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chhanni

Hotely Chhanni: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chhanni: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chhanni, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chhanni Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chhanni. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chhanni

3D mapa Chhanni v Google Earth

satelitní 3D mapa Chhanni, Indie

3D mapa ChhanniGoogle Earth – podívejte se na Chhanni z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chhanni dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chhanni shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chhanni, Indie v Google Earth »

Letiště Chhanni a okolí

Letiště ve městě Chhanni a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chhanni říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chhanni (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chhanni a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chhanni

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chhanni: textový odkaz

satelitní mapu Chhanni: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chhanni

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chhanni: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chhanni: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chhanni: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Skaraborg v oblasti Sater Kommun, Dalarnes Lan, Švédsko
  2. House Crossing v oblasti Coryell County, Texas, Spojené státy americké
  3. Kalch v oblasti Wiez, Steiermark, Rakousko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.