3D mapa Khudrora

Satelitní mapa Khudrora

název bez diakritiky: Khudrora
správní zařazení: Mirpur, Jammu and Kashmir, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 32° 58' 40" North, 74° 22' 10" East

Khudrora a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhudroraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khudrora. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khudrora, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 32° 58' 40" North, 74° 22' 10" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khudrora v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khudrora

Hotely Khudrora: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khudrora: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khudrora, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khudrora Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khudrora. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khudrora

3D mapa Khudrora v Google Earth

satelitní 3D mapa Khudrora, Indie

3D mapa KhudroraGoogle Earth – podívejte se na Khudrora z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khudrora dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khudrora shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khudrora, Indie v Google Earth »

Letiště Khudrora a okolí

Letiště ve městě Khudrora a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khudrora říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khudrora (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khudrora a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khudrora

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khudrora: textový odkaz

satelitní mapu Khudrora: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khudrora

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khudrora: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khudrora: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khudrora: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Esperanza v oblasti La Trinitaria, Chiapas, Mexiko
  2. Wefata v oblasti Gbarnga, Bong, Libérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.