3D mapa Lokāpur

Satelitní mapa Lokāpur

název bez diakritiky: Lokapur
správní zařazení: Bijapur, Karnataka, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 16° 10' 0" North, 75° 21' 0" East

Lokāpur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa LokapurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lokāpur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lokapur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bijapur, Karnataka, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 10' 0" North, 75° 21' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lokāpur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lokāpur

Hotely Lokāpur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lokāpur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lokāpur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lokāpur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lokāpur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lokāpur

3D mapa Lokāpur v Google Earth

satelitní 3D mapa Lokāpur, Indie

3D mapa LokāpurGoogle Earth – podívejte se na Lokāpur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lokāpur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lokāpur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lokāpur, Indie v Google Earth »

Letiště Lokāpur a okolí

Letiště ve městě Lokāpur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lokāpur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lokāpur (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lokāpur a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lokāpur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lokāpur: textový odkaz

satelitní mapu Lokāpur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lokāpur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lokāpur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lokāpur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lokāpur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hue v oblasti Vinton County, Ohio, Spojené státy americké
  2. Meadowview v oblasti Davidson County, North Carolina, Spojené státy americké
  3. Biswanath v oblasti Rangpur Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  4. Lewa Chaung v oblasti Kyaukki, Bago (Pegu), Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.