3D mapa Tuminkatti

Satelitní mapa Tuminkatti

název bez diakritiky: Tuminkatti
správní zařazení: Dharwad, Karnataka, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 14° 25' 0" North, 75° 37' 0" East

Tuminkatti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TuminkattiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tuminkatti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tuminkatti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dharwad, Karnataka, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 14° 25' 0" North, 75° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tuminkatti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tuminkatti

Hotely Tuminkatti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tuminkatti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tuminkatti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tuminkatti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tuminkatti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tuminkatti

3D mapa Tuminkatti v Google Earth

satelitní 3D mapa Tuminkatti, Indie

3D mapa TuminkattiGoogle Earth – podívejte se na Tuminkatti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tuminkatti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tuminkatti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tuminkatti, Indie v Google Earth »

Letiště Tuminkatti a okolí

Letiště ve městě Tuminkatti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tuminkatti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tuminkatti (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tuminkatti a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tuminkatti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tuminkatti: textový odkaz

satelitní mapu Tuminkatti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tuminkatti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tuminkatti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tuminkatti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tuminkatti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kullsgard v oblasti Laholm Kommun, Hallands Lan, Švédsko
  2. Bjorstorp v oblasti Askersund Kommun, Orebro Lan, Švédsko
  3. Nadir v oblasti Al Minufiyah (Menoufia), Lower Egypt, Egypt
  4. Rudbal-e Manuchehr Khan v oblasti Fars, Írán
  5. Burkhankul' v oblasti Troitskiy rayon, Chelyabinskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.