3D mapa Khajurāho

Satelitní mapa Khajurāho

název bez diakritiky: Khajuraho
správní zařazení: Chhatrapur, Madhya Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 24° 51' 0" North, 79° 56' 0" East

Khajurāho a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KhajurahoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khajurāho. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khajuraho, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chhatrapur, Madhya Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 24° 51' 0" North, 79° 56' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khajurāho v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khajurāho

Hotely Khajurāho: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khajurāho: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khajurāho, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khajurāho Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khajurāho. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khajurāho

3D mapa Khajurāho v Google Earth

satelitní 3D mapa Khajurāho, Indie

3D mapa KhajurāhoGoogle Earth – podívejte se na Khajurāho z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khajurāho dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khajurāho shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khajurāho, Indie v Google Earth »

Letiště Khajurāho a okolí

Letiště ve městě Khajurāho a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khajurāho říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khajurāho (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khajurāho a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khajurāho

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khajurāho: textový odkaz

satelitní mapu Khajurāho: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khajurāho

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khajurāho: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khajurāho: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khajurāho: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Llajta Mauca v oblasti Juan F. Ibarra, Santiago del Estero, Argentina
  2. Ojakyla v oblasti Pohjois-Pohjanmaa, Oulu, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.