3D mapa Tongrā

Satelitní mapa Tongrā

název bez diakritiky: Tongra
správní zařazení: Shivpuri, Madhya Pradesh, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 25° 22' 0" North, 77° 32' 0" East

Tongrā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TongraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tongrā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tongra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Shivpuri, Madhya Pradesh, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 22' 0" North, 77° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tongrā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tongrā

Hotely Tongrā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tongrā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tongrā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tongrā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tongrā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tongrā

3D mapa Tongrā v Google Earth

satelitní 3D mapa Tongrā, Indie

3D mapa TongrāGoogle Earth – podívejte se na Tongrā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tongrā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tongrā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tongrā, Indie v Google Earth »

Letiště Tongrā a okolí

Letiště ve městě Tongrā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tongrā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tongrā (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tongrā a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tongrā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tongrā: textový odkaz

satelitní mapu Tongrā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tongrā

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tongrā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tongrā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tongrā: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Siyaboco v oblasti Cercado, Beni, Bolívie
  2. Ibitiuva v oblasti Pitangueiras, Sao Paulo, Brazílie
  3. Sanda v oblasti Port Loko, Northern, Sierra Leone
  4. Lucrecia v oblasti Santana da Boa V, Rio Grande do Sul, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.