3D mapa Santa Cruz

Satelitní mapa Santa Cruz

název bez diakritiky: Santa Cruz
správní zařazení: Greater Bombay, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 19° 5' 0" North, 72° 50' 0" East

Santa Cruz a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santa CruzVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santa Cruz. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santa Cruz, administrativně je místo zařazeno do oblasti Greater Bombay, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 19° 5' 0" North, 72° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santa Cruz v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santa Cruz

Hotely Santa Cruz: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santa Cruz: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santa Cruz, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santa Cruz Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santa Cruz. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santa Cruz

3D mapa Santa Cruz v Google Earth

satelitní 3D mapa Santa Cruz, Indie

3D mapa Santa CruzGoogle Earth – podívejte se na Santa Cruz z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santa Cruz dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santa Cruz shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santa Cruz, Indie v Google Earth »

Letiště Santa Cruz a okolí

Letiště ve městě Santa Cruz a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santa Cruz říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santa Cruz (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santa Cruz a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santa Cruz

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santa Cruz: textový odkaz

satelitní mapu Santa Cruz: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santa Cruz

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santa Cruz: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Cruz: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santa Cruz: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rancin Dol v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Kinkiba v oblasti Soba, Kaduna, Nigérie
  3. Kir Zerik v oblasti Hasaka (Al Haksa), Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.