3D mapa Pāthrud

Satelitní mapa Pāthrud

název bez diakritiky: Pathrud
správní zařazení: Osmanabad, Maharashtra, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 18° 33' 0" North, 75° 33' 0" East

Pāthrud a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PathrudVítejte na stránce věnované satelitní mapě Pāthrud. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Pathrud, administrativně je místo zařazeno do oblasti Osmanabad, Maharashtra, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 33' 0" North, 75° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Pāthrud v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Pāthrud

Hotely Pāthrud: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Pāthrud: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Pāthrud, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Pāthrud Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Pāthrud. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Pāthrud

3D mapa Pāthrud v Google Earth

satelitní 3D mapa Pāthrud, Indie

3D mapa PāthrudGoogle Earth – podívejte se na Pāthrud z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Pāthrud dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Pāthrud shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Pāthrud, Indie v Google Earth »

Letiště Pāthrud a okolí

Letiště ve městě Pāthrud a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Pāthrud říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Pāthrud (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Pāthrud a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Pāthrud

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Pāthrud: textový odkaz

satelitní mapu Pāthrud: obrázkový odkaz

satelitní mapu Pāthrud

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Pāthrud: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Pāthrud: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Pāthrud: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mehrab Chandia v oblasti Tharparkar, Sind, Pákistán
  2. Mamunta v oblasti Tonkolili, Northern, Sierra Leone
  3. Diem Xa v oblasti Phu Tien, Hai Hung, Vietnam
  4. Juanmen v oblasti Mentougou Qu, Beijing, Čína
  5. Hongliuquan v oblasti Hami, Xinjiang Uygur, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.