3D mapa Kāsira

Satelitní mapa Kāsira

název bez diakritiky: Kasira
správní zařazení: Sundargarh, Orissa, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 21° 56' 0" North, 85° 15' 0" East

Kāsira a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KasiraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kāsira. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kasira, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sundargarh, Orissa, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 56' 0" North, 85° 15' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kāsira v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kāsira

Hotely Kāsira: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kāsira: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kāsira, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kāsira Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kāsira. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Kāsira

3D mapa Kāsira v Google Earth

satelitní 3D mapa Kāsira, Indie

3D mapa KāsiraGoogle Earth – podívejte se na Kāsira z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kāsira dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kāsira shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kāsira, Indie v Google Earth »

Letiště Kāsira a okolí

Letiště ve městě Kāsira a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kāsira říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kāsira (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kāsira a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kāsira

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kāsira: textový odkaz

satelitní mapu Kāsira: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kāsira

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kāsira: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāsira: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kāsira: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thon Van The v oblasti Phu Vang, Thua Thien-Hue, Vietnam
  2. Wood v oblasti Franklin County, North Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.