3D mapa Tāonra

Satelitní mapa Tāonra

název bez diakritiky: Taonra
správní zařazení: Churu, Rajasthan, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 27° 39' 0" North, 74° 35' 0" East

Tāonra a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TaonraVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tāonra. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Taonra, administrativně je místo zařazeno do oblasti Churu, Rajasthan, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 39' 0" North, 74° 35' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tāonra v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tāonra

Hotely Tāonra: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tāonra: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tāonra, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tāonra Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tāonra. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tāonra

3D mapa Tāonra v Google Earth

satelitní 3D mapa Tāonra, Indie

3D mapa TāonraGoogle Earth – podívejte se na Tāonra z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tāonra dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tāonra shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tāonra, Indie v Google Earth »

Letiště Tāonra a okolí

Letiště ve městě Tāonra a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tāonra říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tāonra (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tāonra a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tāonra

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tāonra: textový odkaz

satelitní mapu Tāonra: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tāonra

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tāonra: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tāonra: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tāonra: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Newinn v oblasti Tipperary, Mid West, Irsko
  2. Ban Phapheung-Tai v oblasti Xiengkho, Houaphanh, Laos
  3. Siqian v oblasti Shouning, Fujian, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.