3D mapa Gangtok

Satelitní mapa Gangtok

název bez diakritiky: Gangtok
správní zařazení: East District, Sikkim, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 27° 20' 0" North, 88° 37' 0" East

Gangtok a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GangtokVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gangtok. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gangtok, administrativně je místo zařazeno do oblasti East District, Sikkim, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 20' 0" North, 88° 37' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gangtok v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gangtok

Hotely Gangtok: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gangtok: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gangtok, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gangtok Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gangtok. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Gangtok

3D mapa Gangtok v Google Earth

satelitní 3D mapa Gangtok, Indie

3D mapa GangtokGoogle Earth – podívejte se na Gangtok z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gangtok dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gangtok shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gangtok, Indie v Google Earth »

Letiště Gangtok a okolí

Letiště ve městě Gangtok a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gangtok říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gangtok (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gangtok a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gangtok

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gangtok: textový odkaz

satelitní mapu Gangtok: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gangtok

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gangtok: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gangtok: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gangtok: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Atrojillo v oblasti Northern Samar, Region 8, Filipíny
  2. Hajjiabad v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  3. Calian v oblasti Southern Leyte, Region 8, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.