3D mapa Kolkata

Satelitní mapa Kolkata

název bez diakritiky: Kolkata
správní zařazení: Calcutta, West Bengal, Indie, Asie
zeměpisná poloha: 22° 34' 11" North, 88° 22' 11" East

Kolkata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KolkataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Kolkata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Kolkata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Calcutta, West Bengal, Indie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 34' 11" North, 88° 22' 11" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Kolkata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Kolkata

Hotely Kolkata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Kolkata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Kolkata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Kolkata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Kolkata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Kolkata

3D mapa Kolkata v Google Earth

satelitní 3D mapa Kolkata, Indie

3D mapa KolkataGoogle Earth – podívejte se na Kolkata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Kolkata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Kolkata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Kolkata, Indie v Google Earth »

Letiště Kolkata a okolí

Letiště ve městě Kolkata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Kolkata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Kolkata (Indie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Kolkata a celou oblast Indie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Kolkata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Kolkata: textový odkaz

satelitní mapu Kolkata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Kolkata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Kolkata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolkata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Kolkata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dhuniwala v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.