3D mapa Mengwi

Satelitní mapa Mengwi

název bez diakritiky: Mengwi
správní zařazení: Tabanan, Bali, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 8° 33' 0" South, 115° 10' 0" East

Mengwi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MengwiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mengwi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mengwi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tabanan, Bali, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 33' 0" South, 115° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mengwi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mengwi

Hotely Mengwi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mengwi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mengwi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mengwi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mengwi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Mengwi

3D mapa Mengwi v Google Earth

satelitní 3D mapa Mengwi, Indonésie

3D mapa MengwiGoogle Earth – podívejte se na Mengwi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mengwi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mengwi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mengwi, Indonésie v Google Earth »

Letiště Mengwi a okolí

Letiště ve městě Mengwi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mengwi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mengwi (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mengwi a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mengwi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mengwi: textový odkaz

satelitní mapu Mengwi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mengwi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mengwi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mengwi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mengwi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ere v oblasti Obokun, Osun, Nigérie
  2. Gvishtibi v oblasti Georgia Territories, Gruzie
  3. Worsley v oblasti Division No. 17, Alberta, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.