3D mapa Dusunpamuatan

Satelitní mapa Dusunpamuatan

název bez diakritiky: Dusunpamuatan
správní zařazení: Bungatebo, Jambi, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 1° 15' 0" South, 102° 17' 0" East

Dusunpamuatan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DusunpamuatanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dusunpamuatan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Dusunpamuatan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bungatebo, Jambi, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 1° 15' 0" South, 102° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dusunpamuatan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dusunpamuatan

Hotely Dusunpamuatan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dusunpamuatan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dusunpamuatan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dusunpamuatan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dusunpamuatan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dusunpamuatan

3D mapa Dusunpamuatan v Google Earth

satelitní 3D mapa Dusunpamuatan, Indonésie

3D mapa DusunpamuatanGoogle Earth – podívejte se na Dusunpamuatan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dusunpamuatan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dusunpamuatan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dusunpamuatan, Indonésie v Google Earth »

Letiště Dusunpamuatan a okolí

Letiště ve městě Dusunpamuatan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dusunpamuatan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dusunpamuatan (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dusunpamuatan a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dusunpamuatan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dusunpamuatan: textový odkaz

satelitní mapu Dusunpamuatan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dusunpamuatan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dusunpamuatan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dusunpamuatan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dusunpamuatan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mojocancha v oblasti Espinar, Cuzco, Peru
  2. Gruzskoye v oblasti Sumska, Ukrajina
  3. Giddo Swara v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Indie
  4. Gagavi v oblasti Djidja, Zou, Benin
  5. Covini v oblasti Lika-Senj, Chorvatsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.