3D mapa Anyer Kidul

Satelitní mapa Anyer Kidul

název bez diakritiky: Anyer Kidul
správní zařazení: Serang, Jawa Barat, Indonésie, Asie
zeměpisná poloha: 6° 4' 0" South, 105° 53' 0" East

Anyer Kidul a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Anyer KidulVítejte na stránce věnované satelitní mapě Anyer Kidul. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Anyer Kidul, administrativně je místo zařazeno do oblasti Serang, Jawa Barat, Indonésie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 6° 4' 0" South, 105° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Anyer Kidul v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Anyer Kidul

Hotely Anyer Kidul: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Anyer Kidul: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Anyer Kidul, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Anyer Kidul Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Anyer Kidul. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Anyer Kidul

3D mapa Anyer Kidul v Google Earth

satelitní 3D mapa Anyer Kidul, Indonésie

3D mapa Anyer KidulGoogle Earth – podívejte se na Anyer Kidul z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Anyer Kidul dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Anyer Kidul shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Anyer Kidul, Indonésie v Google Earth »

Letiště Anyer Kidul a okolí

Letiště ve městě Anyer Kidul a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Anyer Kidul říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Anyer Kidul (Indonésie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Anyer Kidul a celou oblast Indonésie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Anyer Kidul

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Anyer Kidul: textový odkaz

satelitní mapu Anyer Kidul: obrázkový odkaz

satelitní mapu Anyer Kidul

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Anyer Kidul: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Anyer Kidul: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Anyer Kidul: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Phumi Trapeang Sala v oblasti Bar Phnom, Prey Veng, Kambodža
  2. Hlani v oblasti Kwabhaca, Eastern Cape, Jižní Afrika
  3. Frades v oblasti Pontevedra, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.